Máte zkušenost s prací juvenilní justice - při rozhodování o péči o děti, výživném, ...? Podělte se o ni v diskusi nebo popište svůj příběh a pošlete nám ho e-mailem.

BlueBoard.cz
Zajímavé diskuse na webech:

OSPOD Střídavka
Tátové Chybí mi táta
Výživné Domácí násilí

Soudní jednání o výchovu dětí:Soudní jednání jsou veřejná. Informace o jednání najdete v zeleném políčku. Na webu Střídavka můžete i přidat jednání.Další zajímavé stránky:


Aleš Hodina - blog nejen o péči o děti
Jeden domov - domov jsou oba rodiče
Kája - smutný příběh malého chlapečka
Kříhová - zaujatost soudní moci
Nečas - muži, nepořizujte si v Česku děti
Praha 3 - arogance úřední moci
Spravedlnost dětem - ochrana práv dětí
Striedavka - striedavá starostlivosť (SK)
Známý soudce - hodnocení soudcůKontakt: mail@soudci.info

soudci.info
tabule hanby / diskuse / zkušenosti

opatrovnické soudnictví - juvenilní justice rodič.eu

Sdílet

tabule hanby


Okresní, krajští i ústavní soudci a soudkyně, jejichž jména zde najdete, některým svým rozhodnutím "v zájmu dítěte" zabránili péči obou rodičů. Tedy neschválili střídavou, eventuelně společnou výchovu, přestože oba rodiče chtěli a mohli o dítě pečovat. Své soudce a soudkyně můžete na tabuli přidat i vy (viz informace pod tabulí). Podrobněji se k nim můžete vyjádřit v naší diskusi. Pro nejhoršího soudce nebo soudkyni můžete na základě svých zkušeností také hlasovat kliknutím na jméno (hlas lze dát pouze jednomu soudci nebo soudkyni):
Přidání soudců a soudkyň: Na naši mailovou adresu mail@soudci.info zašlete nascanované soudní rozhodnutí - i nepravomocné nebo předběžné opatření - kterým bylo rozhodnuto ve věci výchovy dítěte (rozhodnutí nebude zveřejněno).